O produktu

KONTAKTUJTE NÁS

+420 603 579 130

info@zelezobetonove-lodzie.cz

Předsazené železobetonové lodžie

Lodžie jsou moderním prvkem, který se s oblibou využívá při rekonstrukci panelových či zděných domů. Tímto způsobem  je možné nahradit stávající, již nevyhovující balkonové sestavy, za nové předsazené lodžie. Výstavbou nových předsazených lodžií získáte větší užitnou plochu a nový moderní design.

Vzhled lodžie si můžete zvolit sami. Vybírat můžete z několika druhů. Tvar lodžie může být zkosený nebo pravoúhlý. Zábradlí můžete volit buď betonové nebo kovové. Kovové zábradlí je možné osadit různými druhy skleněných výplní nebo jinými materiály k výplni.

Velikost nové lodžie se rázem promění ze stávajícího balkonu rozměru o cca 2 m2 na 5,4 m2 což je dvojnásobek původní velikosti balkonu.

Dalším pozitivním faktorem je zhodnocení Vašeho bytu. Po výstavbě nových lodžií se investice zhodnotí cca trojnásobně v tržní hodnotě bytu.

Zasklení lodžií

U vybraných druhů zábradlí je možné později instalovat posuvné prosklení a takto docílit úplného uzavření lodžie. Tímto uzavřením lodžie chrání proti nepříznivému počasí, snižuje únik tepla, zvyšuje hlukovou izolaci od okolí a získává další způsoby využití.

Lodžie i pro byty bez balkonu

Lodžie mohou být vystavěny i u typů domů, u kterých původně žádné balkonové sestavy nainstalovány nebyly. Vstup na lodžii se vybuduje
v místě, kde původně bylo obyčejné okno změnou stávající okenní sestavy za balkonovou a to vybouráním podokenního prostoru
o rozměru nových balkonových dveří a instalaci nové balkonové sestavy.